Кабельні системи підігріву

Системи кабельного підігріву на сьогоднішній день застосовуються в багатьох сферах, як для обігріву житлових будівель, так і для технологічного підігріву. Ці системи обігріву управляються терморегуляторами, які дозволяють підтримувати необхідну температуру з дуже великою точністю до 0,1°С. Застосування терморегуляторів допомагає знизити витрати електроенергії. Системи "теплої підлоги" створюють додатковий комфорт та затишок, особливо до початку опалювального періоду та після його завершення.  

Компанія "АВР ПЛЮС" пропонує не тільки системи "теплої підлоги", а також такі системи як антикригоутворення покрівель, пандусів, трубопроводів, резервуарів, жолобів, водостічних труб та воронок. Системи сніготанення виключають утворення льоду в трубах і жолобах, на краю покрівлі, пандусів, трубопроводів та в інших місцях утворення криги.

Нагрівальний кабель можна використовувати для обігріву відкритих площ, наприклад під'їзних доріг, тротуарів, пандусів тощо. Кабель монтується в конструкцію дорожного покриття, та при виникненні намерзання система вмикається автоматично.      

Наші спеціалісти допоможуть підібрати кабель та терморегулятори в залежності від необхідної потужності, виконають монтаж та пусконалагоджувальні роботи, введуть систему в експлуатацію.